Philips HD 9140

Časovač

• , zakoupeno v www.kupsitolevne.cz

• Mám parní henec doma jen pár dní, ale zatím jsem max. spokojená
  • , zakoupeno v OKAY.cz

Vše v naprostém pořádku,oceńuji rychlost.Jeden den objednáno a druhý den doručeno.

• , zakoupeno v Obchody24.cz

• Dolévání vody z boku hrnce

Hrnec jsem chtěla hlavně kvůli vaření rýže, chtěla jsem proto dostatečně velký hrnec. Rýže se v něm uvaří za cca 40 minut. Parní hrnce jsem vystřídala už 3 a tento se zatím zdá nejlepší. Nádoby jsou dostatečně pevné, jde vyndat dno. Výhoda je zvukový signál když dojde voda a možnost nalévání z boku hrnce takže se neopaříte.

Příkon
900 W
Celkový objem
8.6 l
Počet nádob
Časovač

Parní hrnec PHILIPS HD 9140/30. Tento vysoce kvalitní parní hrnec PHILIPS HD 9140/30 s jedinečným zvýrazňovačem chutí vylepšuje jídlo připravované v páře lahodnou chutí bylinek a koření. Předvolby časování, funkce udržování teploty a receptář s recepty odborníků vám pomohou pokaždé připravit lahodný pokrm.Objevte plnější chutě: • Zvýrazňovač chutí vylepšuje chuť pomocí lahodných bylinek a koření• Optimální předvolby časování pro ryby, zeleninu, rýži a další pokrmy• Receptář s tipy odborníků pro přípravu chutných pohoštěníChytré funkce: • Vyjímatelná 500ml nádobka na odkapávání se snadno vylévá a čistí• Úložný prostor pro šňůru udržuje plochy v kuchyni úhledné a uklizené• Do sebe zapadající nádoby na vaření v páře vyžadují méně místa pro uložení• Ukazatel nutnosti odstranění vodního kamene upozorňuje v případě nutnosti jeho odstranění.• Ukazatel doplnění vody oznamuje nízkou hladinu vodyJen minimum námahy: • Snadné čištění díky částem, které lze mýt v myčce• Vnější otvor pro plnění vodou pro plnění nádobky během používání• Digitální časovač se signálem „připraveno“ a funkcí automatického vypnutí• Funkce udržování teploty udržuje pokrmy připravené k podávání. Parní hrnec PHILIPS HD 9140/30. Zvýrazňovač chutí: Jedinečný zvýrazňovač chutí vylepšuje chuť jídla lahodnou vůní bylinek a koření a přináší do přípravy pokrmů v páře tu pravou chuť. Jednoduše vhoďte do zvýrazňovače své oblíbené bylinky a koření, pára se postará o zbytek. Teplo páry uvolní z bylinek a koření vůni, která důkladně naplní pokrm lákavou chutí.Optimální předvolby časování: Vaření v páře je citlivý způsob přípravy pokrmů. Proto je parní hrnec společnosti Philips vybaven širokým rozsahem předvoleb časování, které po dosažení ideální doby vaření v páře automaticky vypnou páru. Tato funkce vám pomůže při přípravě ohromného množství potravin - včetně rýže, vajec, zeleniny, kuřat a ryb - a umožní vám dosáhnout dokonalých výsledků, které si uchovají všechnu chuť a vitamíny.Receptář: Receptář s tipy odborníků pro přípravu chutných pohoštění. Ukazatel nutnosti odstranění vodního kamene: Ukazatel nutnosti odstranění vodního kamene upozorňuje v případě nutnosti jeho odstranění.Jednotlivé části lze mýt v myčce: Snadné čištění díky částem, které lze mýt v myčce.Úložný prostor pro šňůru: Úložný prostor pro šňůru udržuje plochy v kuchyni úhledné a uklizené.Stohovatelné nádoby na vaření v páře: Do sebe zapadající nádoby na vaření v páře vyžadují méně místa pro uložení.Vnější otvor pro plnění vodou: Vnější otvor pro plnění nádobky vodou během používání.Ukazatel doplnění vody: Ukazatel doplnění vody oznamuje nízkou hladinu vody.

2zákazníci nedoporučují produkt
  • , zakoupeno v www.kupsitolevne.cz

• Mám parní henec doma jen pár dní, ale zatím jsem max. spokojená

• , zakoupeno v Obchody24.cz

• Dolévání vody z boku hrnce

• , zakoupeno v Electro World

• vse dle ocekavani

• je to super

vařila jsem v něm zatím třikrát,ale opravdu musím říci ,že chutě potravin jsou vynikající. Kuře bylo lahodné nevysušené ,brambory a mrkev výborné. Opravdu mě velmi ,velmi nadchnul

• Dobrý
    • Po dvou letech používání , mám jemně popraskané všechny nádobky.

Myslím , že se k výrobku chováme šetrně, přesto po 2 letech je hmota nádobek "zvětralá" náchilná na popraskání.

• , zakoupeno v MALL.CZ

Byl to dárek pro dceru a ta si nestěžuje.

• Kompaktní
    • Skladný
    • Pohodová a rychlá manipulace
    • Zatím jsem na nic nenarazil

Můžu doporučit, podle mě kvalitní výrobek a skvělý poměr cena/výkon.

• , zakoupeno v KASA.cz

snadná obsluha přístroje
    výborný
    určitě budu doporučovat

• , zakoupeno v OKAY.cz

Manželka je spokojená :-)