Princess 101572

Produkt nemá žádné parametry.

• , zakoupeno v Aukro.cz

• Zboží v pořádku,rychle dodáno Doporučuji .

Produkt jsem zakoupila pro svoji maminku .Já již parní hrnec mám a jsem velmi spokojena s jednoduchostí a různorodostí pokrmů.Rozhodně doporučuji pro zaneprázdněné hodpodyňky,ulehčí to neustálé běhání kolem plotny. Naložím si maso,zeleninu večer a půl hodiny před obědem jen nasázím do hrnce a otočím knoflíkem.Výborné jsou i domácí knedlíky dělané na páře a to platí i pro kynuté knedlíky a buchty na páře.Lze zde dělat i jakékoliv přílohy,rýže,čočka,fazolky ,těstoviny bramnory i se slupkou a ochucené podle své chuti i bylinky jsou v parním hrnci super. Ušetří čas i námahu.
    Při nákupu si dávám pozor neustále.Hlavně u každého prodejce čtu recenze a komentáře k danému prodejci ,plus přihlížím i jestli je prodejce ověřen (registrován),což je pro mne směrodatné. Rozhodně nezakupuji nic u neověřených prodejců.

• , zakoupeno v Aukro.cz

• Zdravé a chutné vaření.
    • Dobrá cena.
  • , zakoupeno v Aukro.cz

• Vaření v páře je šetrné vaření. Dělám v něm brambory, rýži, knedlíky,zeleninu.Doleju vodu, zapnu časovač a jdu si po svém.Nemusím hlídat, jestli se mi vařící voda vylije z kastrolu.Pokud je v parním hrnci málo vody, sam se vypne.Brambory nejsou tak převařené a umlácené jako vařením na plynu.

Vaření v parním hrnci je zdravější a neztrácí vitamíny.V potravinách zůstane zachováno až o polovinu více vitaminů, minerálů, antioxidantů i esenciálních mastných kyselin a stopových prvků.

Produkt nemá žádné parametry.

Zachová v potravinách všechny vitamíny a minerály. Se 2 nádobami, integrovaný časovač. Nic se nepřipálí, ani nepřeteče. Vaření v páře je nejzdravější a nejstarší metoda vaření - ideální pro čerstvé i mražené potraviny. Výsledkem je výborná a přirozená chuť. Hrnec má 2 patra (možno použít i jednotlivě) kde dá vařit např. rýže, zelenina, ryba... Díky časovači je možno dobu vaření přizpůsobit zvoleným potravinám. 2 nádoba o 2,5l obsahu Časovač 60min. Výkon 550W Materiál: umělá hmota Výška: 29cm Průměr: 19cm

• , zakoupeno v Aukro.cz

• Zboží v pořádku,rychle dodáno Doporučuji .

• , zakoupeno v Aukro.cz

• Zdravé a chutné vaření.
    • Dobrá cena.