Tefal VC 1006 Ultra Compact

Cena

• , zakoupeno v EURONICS

• za ty peníze moc dobrý pomocník,doporučuji
    • malá nádoba na rýži

vše se dá uvařit najednou,jídlo si zachovává svojí chut a barvu,úspora času i energie,všem vřele doporučuji

Příkon
900 W
Celkový objem
9 l
Počet nádob
Časovač

VC100630 Ultra Compact II

Parní hrnec Tefal VC100630 Ultra Compact II. Parní vaření je ideálním způsobem přípravy dietních a lehkých pokrmů – nemusíte používat žádné tuky, navíc pára umožňuje zachování vitaminů a výživných látek. Vše vaříte najednou, použití je velmi jednoduché. Použijte šťávy z vašeho masa, shromážděné v záchytné nádobce parního hrnce Tefal VC100630 Ultra Compact II, k přípravě polévek, dušených směsí nebo omáček, které mohou být vhodným doplňkem k vašemu chodu.

Technické parametry:

• malá nádoba na rýži

• , zakoupeno v K24.cz

• Velikost
    • Kvalitní značka

Chtěl jsem vyzkoušet vaření v parním hrnci, tak jsem tento volil jako kompromis mezi levnými a drahými, no a teď ho používám skoro každý den. Dá se na něm nastavit doba vaření, dolévat voda z venku a to je jediné, co při vaření doopravdy potřebujete. Vaří dobře, rychle a jídlo z něj je chutné. Můžu vařit ve třech, dvou, nebo jenom v jedné nádobě. Umývá se jednoduše, nic se nepřipaluje. Případně se dají nádoby nechat odmočit a použít kartáček. Zpracování kvalitní, nádoby mi připadají dost pevné, při slušném zacházení určitě dlouho vydrží. Nádoby se dají složit do sebe a tak nezabírá místo, když v něm nevaříte. Šťoural by si určitě nějaké drobné výhrady našel, ale to potom musíte jít do jiné cenové kategorie. Za cenu v akci cca 1.000Kč je to velice dobrý výrobek, jsem s ním plně spokojen a mohu ho doporučit.

• , zakoupeno v Alza.cz

Výborný

• , zakoupeno v Alza.cz

• Skladný
    • Jednoduchý
    • jednoduchost mití (mička)
    • Casovac se neda vypnout, jak ho jednou zapnete musite pockat az dojede

Uvaříte si dobré jídlo a tech par much u produktu nevadí

• , zakoupeno v Obchody24.cz

• 100

náhodou a jsem velice spokojená

• , zakoupeno v ok1.cz

• Rychlost, jednoduchost, velký výběr vyriant úpravy pokrmů. Skvělé na úpravu zeleniny a příloh s nulovou pracností s bulovým hlídáním úpravy pokrmu. Minimální spotřeba nádob.
    • Zatím bez výhrad

Rychlé, zdravé, úsporné a přitom chutné vaření.

• , zakoupeno v EVA.cz

• velmi pěkný,chutné jídlo
    • nenašla jsem žádné zápory

prostě supr

• cena/výkon
    • jednoduchost
    • snadné čištění
    • skvělá chuť brambor, zeleniny
    • skladnost
    • široké využití
    • přenositelnost
    • minutka se moc nepovedla, slabý zvuk a nejde zkrátit čas
    • krátký kabel, klidně mohla být zespodu nějaká kapsa na delší

perfektní hrnec, pokud chcete vyzkoušet vaření v páře. to je vše co tento hrnec dělá a dle mého názoru to úplně stačí. navíc ho můžete kamkoliv vzít, stačí elektřina a uvaříte všude.
    líbí se mi designove i zpracování je dobré, ale misky bych radši z výšky na zem neházel, vypadají křehce.
    misky se dají složit do sebe a přiklopit nimi základnu, velikost se tak zmenší o víc jak polovinu.
    k funkčnosti mám jedinou výhradu a tou je hůř zpracovaná minutka - nevýrazné upozornění, které lehko přeslechnete a točit jde jenom jedním směrem, tzn. když nastavíte víc, a uprostřed chcete vaření ukončit, tak musíte vypnout ze sítě a dalších x minut poslouchat její tikání. nicméně to bude problém max prvních pár použití, pak už budete vědět kolik přesně nastavit. a v páře nic nespálíte, takže to klidně můžete nechat dojet.
    celkově hodnotím jako perfektní výrobek, který dělá přesně co má a za vynikající cenu.
    ***********************************
    a abych reagoval na jedinou negativní recenzi, tak dolévat vodu během vaření samozřejmě jde (je tam na to takový "šuplík"), stav vody lze sledovat (nádoba je trochu průhledná a je tam obyčejná měrka) a jídlo po vypnutí vydrží 15 minut v pohodě teplé, případně se múže na 2 minuty přihřát (ale pravda, ta funkce udržení teploty tam není). digitální display naprosto nechybí.