Recenze Tefal VC 130130 Minicompact

Nejpřínosnější kritická recenze

Hrnec jsem koupil na přání mé manželky. Vezkrze jsem udělal dobře, že jsem zvolil tento produkt. Po přečtení mnoha recenzí jsem nabyl dojmu že parní hrnec je zázrak a dá se v něm udělat uplně všechno. Není tomu tak.

Ověřené recenze Tefal VC 130130 Minicompact

Ověřený zákazník MALL.CZ

Přidáno: 10. listopadu 2017

Zakoupeno v MALL.CZ

• chybí český návod

Byl to dárek pro rodiče byli nadšený,až na ten návod.

Přidáno: 30. září 2015

• Plná spokojenost

S tímto produktem jsme plně spokojeni používáme ho denně.
Chuť potravin je úžasná, čas a náročnost přípravy jídla výrazně kratší.
Doporučuji i vzhledem k tomu že je úžasný pro přípravu příkrmů pro nejmenší :-D
Tuto značku bych vždy doporučila i svým známým.

Přidáno: 31. srpna 2015

Zakoupeno v Alza.cz

Cena,jednoduchá obsluha a mytí.

Přidáno: 12. května 2015

• mini jak jsem chtěla
  • zatím nevím

už to zmiňovala

Ověřený zákazník Extreme Digital Zrt.

Registrovaný uživatel

Přidáno: 12. ledna 2015

Zakoupeno v Extreme Digital Zrt.

• Nízká cena.
  • Není pořádný manuál v češtině.

vodnarka

Přidáno: 17. srpna 2014

Zakoupeno v Alza.cz

• lze v něm vařit několik potravin naráz
  • v jedné z misek bych nechala menší otvory, aby byla možnost vařit menší potraviny, např čočku, rýži apod.

jsem spokojená, nízká cena, úsporné vaření

Ověřený zákazník OKAY.cz

Přidáno: 21. května 2014

Zakoupeno v OKAY.cz

• jídlo je výživnější než při běžném vaření, cítím víc energie
  • nepříjemný písklavý zvuk upozorňující na vypaření vody na konci vaření

Je to můj první parní hrnec. Celkově jsem spokojen oproti běžnému vaření, mě hrnec dostačuje.
Po pár zkušenostech bych se zaměřil na vhodnější model, který má časovač, doplňování vody někde bokem, abych nemusel všechny nádoby odstraňovat kvůli doplnění vody, apod.....

Lea

Přidáno: 20. dubna 2014

Dobrá cena a kvalita.

Ověřený zákazník EVA.cz

Přidáno: 28. ledna 2014

Zakoupeno v EVA.cz

• doporučuji, jsem spokojená. Kvalitní zboží za dobrou cenu
  • nevím

Ověřený zákazník Expert.cz

Přidáno: 14. ledna 2014

Zakoupeno v Expert.cz

• Nízká cena, ale z toho vyplývající úroveň poskytnutých možnosti.
  • Katastrofální a těžko srozumitelný návod.

Nízká cena.
Při použití ani nenadchl, ani nezklamal.

Ověřený zákazník ALFA.cz

Petr Klimes

Přidáno: 18. července 2013

Zakoupeno v ALFA.cz

• cena (600 Kc)
  • dela presne co se od nej ocekava
  • chybi casovy spinac
  • maly objem

Hrnec dela presne to, co ma. Za tuto cenu (600 Kc) je to skvely vyrobek. Nema casovac - cas vareni se ridi objemem vody, ktery do hrnce nalijete. Je mensi, takze v nem udelate obed pro max. 2 lidi a to musi byt vsechny misky napechovane (co asi neni uplne dobre).

Přidáno: 22. června 2013

super,doporučila

Ověřený zákazník Spořílek.CZ

Vladimír Štádler

Přidáno: 10. března 2013

Zakoupeno v Spořílek.CZ

• Malý hrnec s dostatečným výkonem pro malou 1-2 členy domácnost.
  • Nejsou

V parním hrnci vařím mnoho let. V práci jej mám od roku 2009. Větší kus Hitachi 3 mísy nad sebou - již je tato firma neprodukuje. Domů jsem potřeboval malý hrnec. Nemá žádnou cenu nic moc řešit. Pokud do hrnce dáte cokoliv a zapnete na 30 minut, je vždy dobře. Muž, který má parní hrnec, nepotřebuje v kuchyni ženu. Žena která má v kuchyni parní hrnec, přestane "otravovat" řečni o domácí služce.-) Jakákoliv příprava před vařením NEMŮŽE zabrat více jak 5 minut. Úklid tak 3 minuty. Tedy, s rezervou vaření/úklid do 10 min MAX. I "smažení bůčci" ocení chutě a s jídlem Vás nevyhodí, ale pochválí. Domů jsem hrnec dal ze z mých zdravotních důvodů. Vaření v něm uzná 99,9% doktorů. Protestoval jediný - laktovegetarián - prý pára do kuchyně NE. Po uvaření se jídlo polije olejem. Používám lněmý. Jinak klidně olivový. Zkuste nesolit a vše posypávat hodně bazalkou. A recepty? nepotřebujete. Do mkisky dejte maso (ne hovězí) a pod nej bobkový list. Dáte buď orientální koření, papriku, koření na ryby...........doporučuji česnekový prášek. Maso "zahažte" plátkami cukety, patizonu, chřestem........nahoru brambory, batáty, rýže(vlášť), fazole.........zasypte bazalkou a zmáčkněte 30 minut. NIC neuteče do plotny, nepřipálí se. Za 30 minut zazní alarm a je vařeno. Můžete dát lžíci dvě zeleninového leča, nebo kyelého zelí. Zkuste jen tak "upařit" žampiony. Včera byl kapr s cuketou, hlívou a cuketami. A máte-li problém, cukr v krvi půjde dolů!

Hana Nesybová

Přidáno: 3. února 2013

Zakoupeno v LevneELEKTRO.CZ

• levný, jednoduše ovladatelný. je miska na rýži, malý, stačí pro vaření pro jednu osobu, složený zabere málo místa
  • není volitelný čas jednotlivých varných misek- odpovídá cena

dobrý, stačí pro 1-2 osoby, pro vícečlenou rodinu je ale malý, výhoda pro 1 člověka, složený zabere místa jako jeden kus nádobí

Ověřený zákazník Expert.cz

Puskvorcak

Přidáno: 18. prosince 2012

Zakoupeno v Expert.cz

Spokojenost

Přidáno: 25. června 2012

• pomer cena/výkon
  • iba obrázkový návod na používanie

pomer cena/výkon vynikajúci
iba obrázkový návod na používanie

Ověřený zákazník Elektro Oáza

Ssoumess

Přidáno: 26. května 2012

Zakoupeno v Elektro Oáza

• Rychlost přípravy
  • Jednoduchost použití (i bez návodu)
  • Krátká šňůra (proč?)
  • Usazování vodního kamene
  • Žádné recepty nebo doporučení, všechno si musíte odvodit z piktogramů na přístroji
  • Kdo má rád normální jídlo (hlavně maso) si prostě nepochutná

Pravda je, že jediná věc, která připravená v parním hrnci chutná líp než normálně, jsou brambory. Všechno ostatní dokážu udělat jiným způsobem lépe. Hlavně ale maso. Maso dělané v páře chutná všechno stejně - trochu amaroun, pokud použijete výrazné koření (provensálské, tymián) tak cítíte pouze to. Kapitolou samou o sobě je příprava masa a přílohy dohromady. Maso potom chutná jako použitá příloha.

Shrnutí:

Pokud vaříte v páře a máte to rádi, klidně si vemte tento hrnec. Předpokládám, že funguje stejně jako každý jiný. Výhodou je cena. Nevýhodou, jak stojí výše, je velice krátká šňůra (50cm) a usazování vodního kamene na topidle - kámen tam byl po prvním použití.

Kdo má rád jídlo, ve kterém dokážete poslepu odlišit maso od přílohy, nekupujte si parní hrnec, ale kuchařku.

Ověřený zákazník OK Computers

Přidáno: 7. listopadu 2011

Zakoupeno v OK Computers

• Používám ho už půl roku a vařím v něm nebo ohřívám denně. Mikrovlnku od té doby nepoužívám.

Výborné jídlo. Uvaří se v něm všechno za krátkou dobu i věci vytáhnuté právě z mražáku.

Václav Klimpl

Přidáno: 14. září 2011

• dobrá obsluha
  • absolutně žádný návod či recepty pro první použití.

Dobrý přístroj,s velice přehnaně stručným popisem a návodem na použití

RUSSELL HOBBS 19270

RUSSELL HOBBS 19270