Nejnovější recenze ze sekce Parní hrnce

Tefal VC 3008

Tefal VC 3008

Ověřený zákazník Electro World Ověřený zákazník

Přidáno: 1. května 2016

Zakoupeno v Electro World

Vše bylo fajn

Přidáno: 30. dubna 2016

• snadná obsluha
  • snadná údržba, lehké mytí
  • pěkný design
  • tichý provoz
  • nádoba na rýži
  • lze vařit pro jednoho i pro rodinu
  • sympatické je, že v návodu píší, jak odstraňovat lehce vodní kámen octem nebo kys. citronovou
  • odnímatelná dna uchycena jen na malém kousku plastu po stranách, dno je mírně pružné, ale i tak se vždy bojím (při vkládání i vyjmutí), že se ulomí
  • nádoba na odchyt vody se nedá uchopit ze stran, zapadá přesně, vyjmout lze pouze za střed (nestabilní v ruce)
  • přesně určené pořadí nádob, nelze zaměnit

Parní hrnec jsem zaměnila za nový, některé výše uvedené změny však těžce nesu. Kompaktnější části na potraviny by mohly býti vhodnější, takto spodní dno nádoby může vypadnout i při neopatrném uchopení. Vhodné pro toho, kdo si vaří jen pro sebe, ale dokážete naskládat i pro celou čtyřčlennou rodinu. Uvítala bych recepty. Funguje přesně tak, jak znám, jen výše uvedené detaily kazí mou radost. Cenově velmi dobře dostupný. Cena zřejmě odpovídá kvalitě.

Ověřený zákazník OKAY.cz Ověřený zákazník

Přidáno: 28. dubna 2016

Zakoupeno v OKAY.cz

• jednoduchá obsluha,skvělý výsledek
  • KO po prvním použití,asi špatný kus...

Po záruční opravě rozhodně budu dál používat!

Přidáno: 22. dubna 2016

• Splnil očekávání

Dobrá investice

Philips HD 9170

Philips HD 9170

Přidáno: 21. dubna 2016

Zakoupeno v K24.cz

• vykonny - para se tvori prakticky okamzite po zapnuti
  • tichy (oproti starsimu modelu)
  • udrzba (opravdu veliky rozdil oproti starsimu modelu) - zadne tvarove slozite soucasti, vse je pekne pristupne k cisteni
  • velika nadrzka na vodu
  • privodni snura neni zastrcena v pristroji (oproti starsimu modelu), ale fikane omotana ve spodni casti hrnce, toto reseni je mnohem praktictejsi, s privodem se lepe a rychleji manipuluje (ale chapu, ze nekomu se to libit nemusi)
  • hrnec ma uchyty pro prenaseni (oproti starsimu modelu) - clovek by rekl, ze je to samozrejmost, ale neni
  • design (subjektivni)
  • vic pary unika z hrnce nahoru (oproti starsimu modelu), musite najit vhodne umisteni, jinak mate skrinky nad hrncem uplne mokre
  • kulate misky se prekvapive pomerne spatne davaji na sebe a musite si dat pozor, aby dobre 'zaklapnuly', starsi model mel misky ovalne a podobny problem jsem nepozoroval

Velmi pekny a hlavne prakticky pomocnik do kuchyne. Vice informaci viz plusy a minusy.

Přidáno: 16. dubna 2016

ok

Přidáno: 14. dubna 2016

• rychlé, zdravé vaření
  • pohodlné při třech dětech
  • není potřeba solit a jídlo chutná skvěle
  • skladnost hrnce - nezabírá tolik místa
  • mnohostranné využití nádob
  • opravdu chutné jídlo narozdíl od vaření ve vodě
  • jednoduchost přípravy, jídla i servírování
  • plastové nádoby mohly být trochu odolnější
  • zpočátku trochu krkolomnější mytí - je to o zvyku

Parní hrnec jsem koupila, abych mohla vařit jídlo pro děti. Když jsem se s ním sžila, vařím tam i pro sebe a manžela :) Napříkald brambory jedině na páře! vůbec se nesolí a chutnají úžasně, s bramborama vařenýma ve vodě se to absolutně nedá srovnat. Nebo například brokolice, stačí 5-8 minutek na páře a chutná excelentně! Miluju zeleninu z páry :) Navíc u tohoto vaření mám čas i na děti nebo na domácí práce - vše naskládám do hrnce a jdu si po svém :) V hrnci dělávám i maso, ryby. Stačí je okořenit, posypat bylinkami, dát trochu másla a pár zrnek soli nebo klidně i bez soli a je to chutné :) Také knedlíky chutnají lépe, než z vody. Využívám téměř denně!

Umývání nádob může být zpočátku trochu krkolomné, ale je to jen o zvyku. Když vyvážím to pohodlí, během vaření, tak to vyjde nastejno s vařením na plotně :) Ale plasty jsou méně bytelné. Po třech letech jsme objevili pár prasklin. Hrnec je stále funkční, ale musíme opatrně manipulovat, aby nádoby nepraskly úplně. Ale za pár korun jsme koupili náhradní, takže když prasknou, jsme vybaveni :)

Hrnec máme asi tři roky a nyní nám trochu začal zlobit. Před vařením doplním maximální množství vody po rysku, načasuju a zapnu, ale hrnec skoro každou minutu pípne, že nemá dost vody, pak hned pípne že vaří dál, protože vodu má a tak pořád dokola. Jídlo uvaří, ale napípá se u toho :D Chystáme se tedy dovézt do servisu a uvidíme, co taková oprava senzoru množství vody stojí, jestli jít do opravy anebo nového hrnce :)

Ale hrnec rozhodně doporučuju jakožto i samotné vaření v páře! My jsme velmi spokojeni a využíváme opravdu skoro denně.

Zelmer SC 1002

Zelmer SC 1002

Ověřený zákazník Alza.cz Ověřený zákazník

Přidáno: 1. dubna 2016

Zakoupeno v Alza.cz

• perfektní

- potřeboval jsem, tak jsem objednal přes vaší stránky. Hned odpoledne jsem dostal zprávu, že zboží je přiraveno. Rychlá služba, moc se mi líbí. Určitě budu objednat další zboží přes vaší služby.

Přidáno: 31. března 2016

Zakoupeno v Homestore

• Zadne nezdrave plasty, nadoby z nerezu, jednoduche ovladani, suprova cena!!!
  • Stale hledam nejaky "hacek" protoze ta cena je fakt podezrele nizka, ale nic jsem nenasel a hrnec funguje.

Doporucuji

Ověřený zákazník EURONICS Ověřený zákazník

Přidáno: 30. března 2016

Zakoupeno v EURONICS

Max. spokojenost

Přidáno: 29. března 2016

Zakoupeno v K24.cz

• nejlepší napařovací hrnec na trhu. Jedinečné rozmístění napařovacích míst. Nic z vrchního neprokapává až na dno a je možné nastavit, že je vše hotové v jeden čas.

doporučuji, skladný a perfektní rozmístění napařovacích polí. Vše lze uvařit naráz, kvůli nezávislosti napařovacích misek na zdroji páry.

Ověřený zákazník Obchody24.cz Ověřený zákazník

Přidáno: 22. března 2016

Zakoupeno v Obchody24.cz

• velice prostorné nádobky
  • rychle vytvoří páru
  • dostatečný zásobník na vodu a možnost dolévat za provozu
  • časovač tiká, jako klasické hodiny a trochu tím ruší
  • poklice nedrží úplně pevně, ale nemá to vliv na provoz

Produkt mohu celkově doporučit. Až na to tikání, je vše naprosto v pořádku.

Ověřený zákazník EVA.cz Ověřený zákazník

Přidáno: 20. března 2016

Zakoupeno v EVA.cz

produkt doporučuji

Přidáno: 10. března 2016

• snadné ovládání
  • dobře se čistí

S nákupem jsem spokojená.
Naleji vodu, naplním misky, zapnu a čekám až mě hrnec zavolá k obědu:)

Přidáno: 5. března 2016

• DNES JSEM V HRNCI VAŘILA POPRVÉ ZATÍM VŠE OK
  • ZATÍM NIC

DOPORUČUJI

Ověřený zákazník Eberry.cz Ověřený zákazník

Přidáno: 29. února 2016

Zakoupeno v Eberry.cz

• Jednoduchost obsluhy, za tak nízkou cenu technicky kvalitní výrobek
  • Trošku vzhled

Přidáno: 26. února 2016

• Nerezové provedeví
  • Jednotlivá patra je možné přidávat a volně zaměňovat
  • Dlouhý přívodní kabel
  • Vysoký výkon oproti produktům ve stejné cenové relaci
  • 6 programů
  • LCD display
  • Vidět je poklicí jen do nejvyššího patra
  • Popisek tlačítek ovládání je v azbuce

Pro tento výrobek jsem se rozhodla, protože byl jako jediný v nerezovém provedení. Ostatní parní hrnce měly v recenzích od uživatelů, že plastové nádoby jsou křehké a není možné měnit jejich pořadí.
Parní hrnec se používá velmi dobře, čištění je jednoduché, je možné díly mýt v myčce. Nerezové provedení je kvalitní a připadá mi trvanlivé, jednotlivé díly mají plastové úchytky, takže se s nimi dobře manipuluje. Objem hrnce je poměrně velký. Balení obsahuje misku na rýži a držák na vejce.
Tlačítka ovládání jsou v azbuce, ale jedná se jen o 5 tlačítek, i když azbuku neovládám, nebyl problém pochopit co je co...
Je možné si vybrat z 6 programů, na LCD displeji běží minutka. Čas je možné přidat nebo ubrat i v průběhu vaření.
Spolu s hrncem jsem obdržela brožuru receptů-není v češtině, jen anglicky, rusky a ukrajinsky.
Celkově jsem s hrncem moc spokojená, vařím v něm denně. Zejména oceňuji možnost vařit pro celou rodinu najednou včetně kojence-vzhledem k tomu, že se potraviny a chutě vzájemně nemísí, mohu dát do jednoho nebo části patra neosolené a nekořeněné potraviny pro miminko.
Potraviny si zachovávají svou chuť, tvar a barvu.

Tefal Convenient plastic VC140131

spokojena

Ověřený zákazník EVA.cz Ověřený zákazník

Přidáno: 23. února 2016

Zakoupeno v EVA.cz

• Vše se udělá najednou a člověk nemusí u toho stát
  • rýže se vaří déle než by jste jí museli vařit v hrnci

Všestranné využití

Philips HD9115/00

Philips HD9115/00

Přidáno: 22. února 2016

Zakoupeno v K24.cz

• za málo peněz kvalitní přístroj,jednoduchý na obsluhu

S výrobkem jsem spokojena.Dá se pořídit za málo peněz kvalitně s jednuchou obsluhou.Připravené jídlo je velmi chutné,zachovává si svoji barvu.S přístrojem jsem zatím velmi spokojena.

Zobrazuji 401 - 420 ze 500 recenzí 1...19 20 [ 21 ] 22 23...25